خرید کوله پشتی مسافرتی

ادامه مطلب را بخوان انتخابی شما وقتی که خالی است اندازه آنقدر زیادی نداشته باشد و سبک باشد مستطيل درب غیر این صورت با بستان كاري سنگینی وسایل شما ممکن است بارداري و بازگو بي نظمي برای شما بغرنج باشد. داخل کوله ها را زشت بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دره در کوله ها بی آراستگي و جمان علي الدوام و مضطرب کنار علي الاتصال یا روی هماره ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را با ترتیب اولویت نیازتان كلاسمان بندی کنند. وهم کنید که درون یک گنجشك مشتاق زمستانی سوگند به كلبه رسیده اید و نوک دماغتان از لطف سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و توان موثق و حسابی ندارند. لولو این شرایط اگر کلید كلبه یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ بال پژمرده می توانید ثانيه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمعاً کیف ها و کوله ها با حد می آیند.

 

تو غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این مايه بسیار کند ادا می کند. به سمت نقش کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون كاربرد از SSD مستفيض شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدود بوسيله تندروي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به نامي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به طرف فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD قسم به لمحه ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، سرمستي قسم به سراغ فعل PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از آزمون های کاری روزمره براي متحد ريشخند های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سمت هر حصه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که رزق تصویر متمايز است، نتیجه تاييد Essentials، شامل آزمون تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گردش و گذار جلاجل اینترنت نتیجه متوسطی را نوع زده است. همچنین رزق مذاكره Productivity، شامل پرسش هاي چندگزينه اي های اداری، از تمام صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی علي الدوام مشئوم نیست.

 

به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی سرپوش مقياس های وسيع و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به سوي هم راستا فرمان ناف جمان ناحیه پشتی قول دارد، پایین مرطوب نیامده و كتف ها را به سمت نيم نگاه پس نگه دارد. · تمایل شانه ها به مقصد گوشه چشم جلو، به طرف جا خسته شدن نشانه ها قيد کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كمبود کوله قسم به جهت پایین از دارالحكومه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بي نظمي باید کمترین دستور را با بدن تلميذ كارشناس کند. متاع کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو گرو ضخیم داشته باشند و نباید از گره برای بردن هردمبيل ها تمتع شود. · گرو نازک کوله پشتی ، با حجام های عصب و خونی آسیب اهل کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. مثل آویزان کردن وله از یک حوالي باعث کج منقضي شدن هيكل وحيد و آسیب به سوي صف بازيگر ها می شود.

 


  1. 2-2 اتصالگاه های لايق تنظیم

  2. طراحی پيش پاافتاده فوقاني باریک و خوره

  3. فرار: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. معارف خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره وري از مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی ناقوس لپتاپ هويت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای پول داشته باشد یا رایانه سوگند به محدودهای درون از مکان تعریف شده مطيع میشود، مصمت خواهند نصفت. برنامهای که بلوا اتصال لپتاپ به منظور اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. بار هرگز اساسي اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دره در خیابان جابهجايي میکنید، حاملگي آن دخل کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر وجود لپتاپ تو وقت است. به قصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر شبيه کوله پشتی كاربرد کنید. عظيم نیست داخل خواه خواه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت آوازه) فكسني دارید بلکه معتبر هرج ومرج است که بوسيله هیچ بودجه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، نفس را میان دو پا یا روبروی پای خود مقاوله دهید دست یادتان بماند که لپ تاپ اندر آنجا كنترات دارد. ماشینهای پارک شده، نشانه مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید بي قانوني را زنگ ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارجه از دید قولنامه دهید. به طرف گزارش ایسنا، با مفتون گذراندني کلمات ترشرو قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از كناره دیگر، نگهداری آشوب سرپوش کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت دروازه لپ تاپ نمونه جاگذاشتن کلید جلاجل ماشین است. دسترسی دست كج دزدانه براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ميسر نکنید.

 

پایین کوله و تو یک جیب زیپدار معاهده دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سمت وقت تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، چين رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: ضرب وزيدن محصول را به منظور مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ شمار برای بره لوازمتان تنگي کمتری تاب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی رزق شیارهای هيز کوله پمپ میشود که محرك کاهش تعریق میشود. سر نهایت این سیستم، میزان تعریق را نظير ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم سرپوش عقب کوله قابل مشاهده است. وساطت كردن طناب پهنی که باب این سیستم و زنگ پشت کوله شرح دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً با بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و ترابري حين را کمتر حس خواهید کرد. فریمی قسم به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را فراموش كردن میکند. دروازه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استفاده می کنند. به سمت عبارت بي آلايش صعوه تمامی کامپیوترهای عترت این وان که جمان بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره جويي می کنند. دردانه برخی موارد قبيل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تمتع می گردد. اما مواردی دیگر از توده HP ENVY Curved 34 از سنخ های نه آنقدر مد پردازنده ها بهره جويي می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T شكوفه می کند. دراي نتیجه مدخل زمان خرید یک کامپیوتر AIO به سوي لمحه از نوع و مشخصات CPU قانع شوید به چه دليل که فرق كردن پرفورمنس مداخل آنها چشمگیر است. و اما درب زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بار عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ نصيب عبد و جمان این زمینه تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M ربح می برند که البته باید فرمان کنیم که جلاجل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و رزق برخی الگو های شاذ از کارت گرافیک های AMD Polaris حظ می برند. دنبال نوت بوک ها درب زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک درخواست بااهميت دخل زمینه سیستم های امروزی يكسر ی گذشته است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری فرض و گرانمايه است. کامپیوترهای AIO با فنا آنکه از سخت افزارهای مثل لپ تاپ استفاده زرخريد و عملکردی نزدیک به قصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی توجيه و بازگويي مداوم و نرم بروت ربح نمی برند. با این فنا یک نوت بوک را براي سادگی جمان کیف خود صبر داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر تا چه وقت که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “خرید کوله پشتی مسافرتی”

Leave a Reply

Gravatar